Aktuálně
  • Neváhejte a informujte se na poslední volné termíny.
  • U nás se ubytujete i na jednu noc.
Kontakt Info.
  • Tel: +420604854400
  • E-mail:

Kde najdete ubytování Český ráj, jak se k nám dostanete.

Ubytování Český ráj - mapaDostupnost do tohoto ubytování Český ráj je možná autobusem, který je vzdálen 400 metrů od  ubytování (zastávka Nová Ves / Turnov Valdštejnsko směr Turnov - Jičín, Turnov - Troskovice nebo Turnov - Rovensko pod Troskami), vlakem 1800 metrů (zastávka Sedmihorky směr Turnov - Jičín), vlakem 2000 metrů (zastávka Turnov město směr Turnov - Jičín) nebo autem které si můžete zaparkovat u ubytování. Vzdálenost ubytování je: Praha 90 km, Mladá Boleslav 25 km, Brno 270 km. Pokud se rozhodnete nás navštívit ZDE..... se můžete podívat kde nás najdete.

Používáte li navigaci, zadejte prosím do Vaší navigace Mírová pod Kozákovem, U Rybníka 70.

Prosím přečtěte si pečlivě, jak se k nám dostanete. 

Pokud pojedete z Prahy nebo z Liberce, tak projedete Turnovem směr Jičín pořád po hlavní silnici kolem Lídlu ( na kruhovém objezdu rovně ). Po ujetí asi 800 m od Lídlu je po levé straně benzínová pumpa Benzina. Po ujetí dalších 500 m je odbočka doleva na Sekerkovy Loučky, tam odbočíte a pojedete dalších 500 m do kopečka. Na horizontu je již cedule U Rybníka Mírová pod Kozákovem. Mezi druhým a třetím domem je odbočka doleva mezi ploty a na sloupu je žlutá cedule s černým  nápisem penzion Michelle. Odbočíte doleva a pojedete až na konec.

Pokud pojedete od Hradce Králové, Jičína, tak pojedete směr Turnov. Asi dva kilometry před Turnovem jsou Sedmihorky. Po projetí Sedmihorek pojedete ještě zhruba 1200 metrů, po ujetí této vzdálenosti bude odbočka doprava směr Sekerkovy Loučky. Po odbočení doprava pojedete do kopečka, kde na horizontu je již cedule U Rybníka Mírová pod Kozákovem. Mezi druhým a třetím domem je odbočka doleva mezi ploty a na sloupu je žlutá cedule s černým  nápisem penzion Michelle. Odbočíte doleva a pojedete až na konec.

Validations for XHTML and CSS


Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!