Aktuálně
  • O letních prázdninách týdenní pobyty sobota - sobota.
  • U nás se ubytujete i na jednu noc.
Kontakt Info.
  • Tel: +420604854400
  • E-mail:

Český ráj ubytování, levné ubytování v Českém ráji.

Ubytování Český rájLevné ubytování v Českém ráji Vám nabízí penzion Michelle. Ubytování je na klidném místě s výhledem do Českého ráje. Z Vašich pokojů máte výhled do Českého ráje jako například hrad Valdštejn, zřícenina hradu Trosky, zámek Hrubá skála, Sedmihorky, Skalní město, rozhledna Hlavatice, Kozákov a mnoho dalších krás Českého ráje. Můžete se ubytovat v pokojích, které jsou plně vybavevé, nebo v apartmánech. K dispozici jsou dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Ke každému pokoji je vlastní sociální zsřízení. Apartmány Vám nabízíme čtyrlůžkové a pětilůžkové. Kuchyńky jsou plně vybavené včetně vařiče, mikrovlné trouby, nádobí, příborů a hrníčků. Ubytování v čistém a udržovaném prostředí, které si komfortem nezadá s daleko dražším ubytováním. Nabízíme levné ubytování v Českém ráji, proto je potřeba se dopředu informovat na volné pokoje. Všem ubytovaným hostům je k dispozicici venkovní bazén, altán s krbem, venkovní zastřešené posezení, dětské hřiště s houpačkami, pískovištěm a skluzavkou. Na zahradě je hostům k dispozici ping pong, trampolína a velká zahrada.  Nabízíme levné a přitom komfortní a kvalitní ubytování v Českém ráji. Chystáte se na rodinnou dovolenou s dětmi? Ubytování je vhodné nejenom pro rodiny s dětmi, ale pro všechny, kteří hledají kvalitní a levné ubytování v klidné části Českého ráje. 
Chcete prožít levnou dovolenou v ráji??? Přijeďte k nám do Českého ráje!!!

Informace o ubytování Český ráj.

Ubytování penzion Český ráj.

Nově jsme pro Vás připravili půjčovnu kol. Pokud jedete do Českého ráje a chcete cestovat na kole, tak nás můžete kontaktovat. Více o půjčovně kol ZDE.....

Točené pivo Rohozec 11° nonstop k dispozici. Regionální pivo Českého ráje.

Levné ubytování Český ráj

Ubytování Český ráj Vám nabízí kvalitní a levné ubytování v soukromí v Českém ráji. Ceny jsou konečné včetně všech poplatků. Ubytování se nachází na klidném a tichém místě nedaleko centra města Turnova. Pokud se u nás ubytujete, tak neuslyšíte ruch dopravních prostředků, ale zpěv ptáků a kuňkání žab. U ubytování jsou cyklotrasy a v blízkém okolí pěší turistické stezky. Pokud budete chtít absolvovat vyjížďky na koni, tak kousek od ubytování jsou jezdecké stáje, které pořádají jízdy na koních v krásném prostředí Českého ráje. 

Toto ubytování je vhodné nejen pro rodiny s dětmi, ale pro všechny zájemce o kvalitní a přitom cenově přijatelné ubytování v Českém ráji.


Šťastnou cestu a krásné prožití volných chvil v Českém ráji Vám přeje ubytování Český ráj.

Ubytování Český ráj, ubytování v Českém ráji

Validations for XHTML and CSS


Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!